Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık

Evden eve nakliyat hizmetlerinin en çok kullanılan çeşidi olan şehir içi evden eve taşımacılık, belirli sebeplerden dolayı evini değiştiren ya da ilk defa yeni eve çıkan müşterilerin tercih ettiği bir hizmettir. Şehir içi ev taşımacılığı hizmeti, çok fazla seçenek olsa da elde edilen sonuçlara göre çoğunluk olarak bir memnuniyetsizlik ve yeterli verimi alamama durumu söz konusudur. Bu gibi durumlar nakliye sektörüne oldukça zarar vermekle birlikte işini hakkıyla yapan bizim gibi firmalar için üzücü bir durumdur. Sektörün ne yazık ki parçalandığını farkındayız ve bilinçli ve güvenilir bir firma olarak sektörümüzün tüm yükünü kaldırmayı amaçlıyoruz. Geniş filomuz ve uzman ekibimiz sayesinde istanbul şehir içi evden eve nakliyat hizmetimizi her daim güvenle sürdüreceğiz.

Şehir içi taşımacılıkta yapılması gerekler

• İlk olarak ev taşımacılığı işleminin olacağı şehir ya da nakliyat işleminin olacağı ilçenin adını girerek aralarındaki mesafeyi hesaplayınız.
• Görüşeceğiniz istanbul nakliye firmaları için birden fazla firma ile görüşüp sizin için öne sürdükleri hizmeti kendi açınızdan düşünüp bir karara varın.
• Evinizde bulunan tüm eşyaların bir listesini yapın.
• Her eşya için zarar görmemesi adına kullanabileceğiniz paketleme araç gereçleri için bir hesaplama daha yapın.
• Karar verdiğiniz firma ile bu elde ettiğiniz bilgileri paylaşın.

Firmamızda tüm bu işlemleri müşterilerimizin değil ev taşımacılık ve nakliyat firması olarak bizim yapmamız gerekmektedir. Tüm bu adımlar aslında bilinçli ve sistematik olan her firmanın yapması gereken bir prosedürdür. Firmamız öncelikli olarak müşteri ile anlaşır ve belirli bir gün ve saat belirler. Daha sonrasında evin içerisinde bulunan tüm eşyalar incelenir. Evin içerisinde bulunduğu bina incelenir ve nasıl bir yöntem kullanılması gerektiği saptanmaya çalışılır. Daha sonrasında ekibimiz bunların tümünü göz önünde bulundurarak bir rapor hazırlar ve müşterilere sunar. Müşterilerin de özel bir istediği yoksa ve fikirlerini onaylıyor ise taşıma süreci onaylanır. Taşınma gününün belirlenmesi için tekrardan anlaşılır.

Taşınma sürecinde gerekli olan ekipmanlar, aparatlar, araç ve gereçlerin toparlanması nakliye ekibinin sorumluluğundadır. Dolayısıyla müşterimizin karar vermesini gerektirecek pek bir sorun ortaya çıkmaz. Ekibimizin uzun yıllara dayanan deneyimi ve bilgisi sayesinde her türlü mobilya ve eşya minimum hasar ile teslimatını gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir