Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık

Nakliyat başlı başına bir sektör iken bunun şehirler arası ev taşımacılığı nakliyat hizmeti çok zorlu ve bir o kadar da titiz şekilde çalışılması gerekilen bir hizmet türüdür. Şehirler arası evden eve nakliyat için en önemli seçenek firmanın geniş araç filosuna sahip olmasıdır. Ayrıca şoförlerinde usta olması gereken bir durumdur. Hem eşyaların arabaya taşınma sürecinde hem şehirler arası yolculuk sırasında şoförün katkısı oldukça büyüktür.

Firmamız hem şehir içi hem de şehirler arası ev taşımacılığı hizmetinde önem verdiği bir durum vardır ki, müşterilerimizin eşyalarına, mobilyalarına sıfır hasar ile taşımak en yegâne kuralımızdır. Bu yüzden eşyaların zarar görmemesi adına paketlemeden tutun depolamaya kadar her türlü saklama ve koruma yollarını en iyi şekilde ve hiçbir masraftan kaçınmadan yapmaya özen göstermekteyiz.

Şehirler arası evden eve nakliyat maliyeti ne kadardır?

Nakliyat sektörünün gelişen bir sektör olmasına karşın birçok yeni yöntem ve aparat sayesinde işlerimizin çoğunluğu kolaylaşmaktadır. Fakat çoğu ürün ve malzeme bizler içinde maliyet açısından bakıldığından yaptığımız işlere oranla zararına olabiliyor. Dolayısıyla şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti normal bir nakliyat hizmetinden daha fazla olacağı aşikardır. Bu fazlalığın sebebi ulaşım açısından olsa da kullanacağınız nakliyat hizmetinin de bu maliyeti arttırmada etkisi olabilir. Örneğin asansörlü kamyonet talep ederseniz fiyat ona göre farklı bir şekilde hesaplanır ya da birden fazla geniş ve derin kamyonetlerimizden talep ederseniz yine aynı şekilde farklı şekilde hesaplanmaktadır.

Firmamızın uyguladığı prosedür gereğince sigortalı olarak devam ettirdiğimiz taşıma sözleşmesi şehirler arası ev taşımacılığı için ek olarak araçlarımız içinde yapılmaktadır. İşimizi ciddiye alarak her türlü düzenek ve tesisat için gelişmeleri takip edip, teknolojinin sektörümüz için yaptığı inovasyonları firmamıza entegre etmeye çalışıyoruz.

Şehirler arası taşınma süreci insanların hayatlarında önemli bir nokta iken nakliyat sorunu gibi küçük pürüzlerin onları mutsuz etmesini istemeyiz. Dolayısıyla firmamızın bilgili ve deneyimli ekibi ile çalışan tüm müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler sayesinde gururla ekibimizin hayatınızda önemli noktaların oluşmasında bir parça olmasından mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir