Ev Taşımacılığında Eşya Paketleme

Taşınma sürecinin en önemli adımlarından biri olan ev taşımacılığında eşyaların paketlenmesi ve muhafaza edilmesi, çoğu durumda göz ardı edilmektedir. Aslında taşınma sırasında eşyalarınızın korunmasını sağlayan ve en ufak hasar almasını bile engelleyen paketleme işlemi bilinçsizce yapılan girişimler sebebiyle atlanarak gereksiz bir işlemmiş gibi düşünülmektedir. Kullanılan onca materyal ve malzemenin eşyalarınızı koruduğunu hatta ömrünü uzattığını söylemek nakliye firmalarının işlerinin bir parçasıdır.

İstanbul nakliye firmalarında genellikle karton kutu ve balonlu plastik ile eşya paketleme işlemi gerçekleştirilse de bunlar aslında temel düzel bir paketleme işlemidir. Daha ileri düzeyi mobilyaların her bir parçasının ayrı olarak paketlenmesi ya da biblo, vazo gibi süs eşyalarının karton kutuya konulmadan önce balonlu plastik ile sarılması ve karton kutunun dolgulu baloncuk ile döşenmesi gerekir. Fakat bazı ev taşımacılığı istanbul nakliye firmaları işin maliyetini azaltmak için ne yazık ki tüm bu adımları atlayarak en temel koruma yöntemi seçerek eşyaları paketler.

Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

Ev taşımacılığı nakliyat firmamız taşınma işlemi öncesinde her müşteri için özel bir paketleme işlemi gerçekleştirir. Bunun için öncelikle müşterimizin evinde bulunan eşyaların kabataslak bir biçimde bize listesini vermesini talep ederiz ve bunun üzerine ihtiyacımız olabilecek paketleme malzemelerini temin ederiz. Daha sonrasında taşınma günü öncesinde ekibimiz dilerse evi ziyaret ederek eşyaların durumunu kontrol eder ve eşyaların ölçülerini toparlayarak uygun bir paketlemeyi seçip seçmedikleri hakkında kendilerince bir münakaşa yaparlar. Bunun üzerine taşınma gününde bir sorun çıkmaması için kontroller yapılır. Tüm bu işlemlerin adım adım yapılması ve her müşteri için özel olarak tekrardan düzenlenmesi gerekirken, diğer istanbul nakliye firmaları tek düze şeklinde paketleme ve ambalajlama süreçlerini ilerletirler.

Kurumsal bir nakliye firması olmamızdan dolayı bilinçli ve müşterilerimizin de yapmış olduğu hataları düzelterek onları da bilinçlendirmeyi tercih ediyoruz. Eşya paketleme servisimiz hem ekonomik açıdan hem de hızlı bir ekip olmamız sayesinde oldukça oturmuş bir servisimizdir. Çoğunluk olarak müşterilerimizde karşılaştığımız sorun eşyalarını kendilerinin paketlemesidir. Özel eşyalar dışında tüm eşyaların istanbul nakliye firmaları tarafından paketlenmesi ve muhafaza edilmesi önemlidir. Aksi takdirde karşılaşılacak herhangi bir kaza durumunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Müşterilerimizin kararlarına saygı duymakla beraber fikir alışverişinde bulunarak doğru olan şekilde işlemleri tamamlamaya çalışmaktayız.

İhtiyaç olması halinde istanbul şehir içi ya da şehirler arası ev taşımacılığı evden eve nakliyat için eşya paketleme servisimizden yararlanmak için bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir