Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Enes Nakliyat firmamızın da hizmetleri arasında yerini alan asansörlü ev taşımacılığı, gün geçtikçe popülerliğini arttırıyor. Son zamanlarda artan rezidans ve yüksek katlı binalar sebebiyle büyük bir sorun haline gelen yüksek katlar, artık bir sorun olmaktan çıkıp normal bir seviyeye gelebilecek. Teknolojinin nimetlerinden biri olan asansör taşıma/nakliyat sektörü adına mükemmel bir icat ile tekrardan yardımımıza koştu. Müşterilerimizin büyük korkularının bulunduğu taşınma ve eşyalarının zarar görmesi durumuna bir el atıp yerine minimum hasar ve en hızlı taşınma süreci olarak akıllarda yer edinecek.

İstanbul asansörlü taşımacılık ile ev, ofis, fabrika gibi her türlü eşya, elektronik eşya, mobilya, beyaz eşya gibi ürünlerin taşınması bir hayli kolaylık sağlıyor. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hangi eşyaların asansör ile hangi eşyaların eski usul ile taşınacağına karar verip, seçilen eşyaların ağırlığına ve binanın kat sayısına uygun olan modelimiz ile taşınma işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

Asansörlü Taşımacılık

Müşterilerimiz ile anlaşma yapmadan önce taşınma yapılan ve yapılacak ev, taşınacak eşyalar hakkında detaylı bilgi toplamak ile hizmetimizi en kaliteli şekilde sunmayı amaçlıyoruz. Alınan bilgiler ile birlikte uzman ekibimiz yaptığı plan ve programı müşterilerimize sunuyor ve anlaşmaya varılması halinde sigortalı taşınma sözleşmesi yapıyoruz. Böylelikle minimum hasarda bile müşterilerimizi mağdur etmiyor, onların memnuniyetini sağlamak adına çalışmalarımızı daha titiz, düzenli ve kontrollü bir şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.

Müşterimizim dönüşlerinden yola çıkarak tüm çalışmalarımızda yer alan ortak bileşen ise taşınma süresinin neredeyse olması gereken süreden yarı yarıya düştüğünü ve işlem boyunca ekipmanlarımızın ve ekip çalışanlarımızın ne kadar titiz davrandığı konusundaki olumlu dönütleriydi.

Sizin de evinizde çok ağır ve yerinden oynatmaya korktuğunuz eşyalarınız var ise ve taşınma sürecinizde bu eşyayı nasıl taşıyacağız diye soru işaretleri yer ediniyorsa, hiç korkmadan bize ulaşabilir ve asansörlü ev taşımacılığı ile tanışmaya hazırlanmalısınız. Teknolojinin getirdiği kolaylıklardan yararlanmalı ve sektörümüzün öncüsü olmak adına firmamız, asansörlü nakliyat işinde kendimize güvenmekteyiz.

Asansörlü ev taşımacılığı için kamyonetimize taktığımız bir aparat ile ağır eşyaların taşınması bir hayli kolaylaşıyor. Taşınan eşyaların ağırlığı en fazla bir ton olmakla beraber eğer daha ağır bir eşyanın taşınması söz konusu ise daha farklı aparatları temini için lütfen firmamızın uzman ekibi ile bir görüşme başlatınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir