Evden Eve Taşımacılık

Ev Taşımacılığı firmamız, evden eve nakliyat hizmeti için mekân ve malzeme fark etmeksizin taşınmaktadır. Fiyatlandırma açısından taşınan malzemenin ağırlığı, miktarı, taşınılan konumlar arasındaki mesafe etkili faktörler arasındadır. Taşınma sürecinde olan bir insanın aklında takılı olan “Eşyalarımız sağ salim taşınabilir mi?” korkusu işin ehli olmayan kişiler tarafından yürütülen firmalar sebebiyle sektörümüze zarar vermektedir. Üstün bilgili ve donanımlı bir ekip ile çalışarak taşınma sürecinizi gayet sistematik ve sizin istediğiniz şekilde olmasını sağlayabilirsiniz.

Çalışılan tüm müşterilerimiz ile %100 memnuniyet sağlamayı misyonumuz haline getirdik. Dolayısıyla yapılan her ev taşımacılığı işinde aynı heyecan, aynı titizlik ile görevimizi yerine getiriyoruz. Yapacağımız iş her ne kadar bir kerelik olsa da müşterilerimiz ile aramızda kurduğumuz bağı kopartmak istemiyoruz. Hemen her yerde bize referans olabilecek müşterilerimizin olması bir istanbul evden eve nakliyat firması olarak misyonumuzu oldukça yerine getiriyor.

Evden eve nakliyat hizmeti, şehirler arası ya da şehir içi fark etmeden taşınılan mobilya, elektronik alet, malzeme, beyaz eşya hepsinde ev taşımacılığı yöntemine uygun olarak uzman ekibimiz tarafından paketlenerek taşımaya hazırlanır. Taşınma aşamasında çoğu müşterimizin korkusu olan çizilme, ezilme ya da kırılma gibi durumlarla karşılaşmamak adına kendi firmamız açısından geliştirdiğimiz birtakım kurallar ve özel taşıma ekipmanları ile işlemi başarıyla gerçekleştiririz.

Evden eve nakliye firmalarının çoğunluğunun vaadi haline gelen ucuz, ekonomik ve hasarsız taşıma hizmetine ek olarak konforlu ve güvenilir bir taşınma süreci için iş takip sistemi ve bilinçli bir ekip ile hizmetimizi zenginleştiriyoruz. Evden eve taşınma sürecinde oluşabilecek her türlü spekülasyonlara karşın sigortalı taşınma sözleşmesi ile eşyalarınızın güvenliğini ve sorumluluğu da arttırmanız mümkündür.

Ev Taşımacılığı Nakliyesi

Ev Taşımacılığı Nakliye firmamız, taşınma işlemi öncesinde taşınacak mobilya, malzeme, elektronik alet gibi eşyaların sayısını ve boyutunun bilgisini müşterisinden alarak gerekli olan taşıma ekipmanların teminini sağlayabilmek adına bir prosedür uygulamaktadır. Kullanılan ekipmanlar taşınma sırasında eşyalarınızın kaybolmasını, zarar görmesini ve minimum karşılaşılacak kötü durumlara karşı önlem almak adına geliştirdiğimiz bir prosedürdür.

Ayrıca taşınma öncesinde ekibimizin içerisinde yer alan ekspertiz ile beraber taşınacağız ev için nasıl bir yöntem kullanmamız gerektiğini, taşınırken bize sorun çıkartacak mobilyalarınızın, taşınırken dikkatli olunması gereken üzerine ekstradan ibareler bulundurulması zorunlu olan eşyaların tespiti için bizimle birlikte bir hizmet sağlayarak sizleri bilgilendirmekte ve sizlere maksimum bir memnuniyetle hizmetimizi vermeyi amaçlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir