Ofis Taşıma ve Nakliyesi

Ofisler, insanların işlerini yürütmek amacıyla kurduğu çalışma ortamlarıdır. Ofislerde çeşitli sebeplerden dolayı yer değişikliği yapılmaktadır. Taşınma sürecinde ev taşımacılığı gibi yoğun bir çalışma ortamı yaşanmasa da benzer olan ortak noktalar bulunmaktadır.

Genellikle çalışılan sektöre göre ofis dekorasyonunda kullanılan mobilyalar değişiklik gösterse de temel olarak her ofiste bulunan çok fazla masa, sandalye, elektronik alet ve beyaz eşyalar sık karşılaşılan mobilyalar arasındadır.

Hal böyle olunca taşınma süresi normal bir ev taşımacılığı ya da şehirler arası taşımacılık bir hayli kısa olacaktır.

Ofis taşımacılığı için kullanılan taşıma teknikleri de değişiklik gösterebilir. Ofisin türü eğer home ofis (evden çalışılan ofis tarzı) tarzında ise taşınacak eşya sayısı az olduğundan oldukça kısa bir sürede taşınma işlemi gerçekleşecektir. Fakat tüm ofis, açık ofis olarak kullanılıyor ve her departman için bir kat var ise taşınma süresi bir gün sürebilmektedir.

Ofis Eşyalarının Nakliyat Süreci

Evden eve nakliyat için kullanılan asansörlü kamyonet ya da asansörlü taşıma aparatı, oldukça kullanışlı olduğundan ofisler içinde kullanıma açıktır. Gerek yüksek katlı bir binada olsun gerekse giriş katlardan birinde olsun ofisinizin içerisinde bulunan eşyalar çok ağır ve büyük ise asansörlü taşınma şeklini tercih edebilirsiniz.

Tüm bu süreç işlemlerinden önce uzman ekibimizden birkaç kişinin gelip ofisiniz üzerinde değerlendirme yapması ve taşınacağınız yeni ofisiniz için gerekli olan birkaç bilgiyi sizden alacaklardır. Bu toplanan bilgiler üzerine size bir taslak metin sunup taşınma işleminin nasıl ilerleyeceği hakkında bilgilendirileceksiniz. Sizin de onayınızı aldıktan sonra taşınma için gün ve saat belirlenir. Aynı zamanda ofisinizin içerisinde bulunan ekipmanlarınızın korunması için gerekli olabilecek ekstra araç ve gereç ihtiyacı olması durumunda ekip arkadaşlarımızın bunları not alabilmesi için birkaç defa daha ofisinize gelip gitmesi durumu olabilir.

Eğer sizin özel olarak talep de bulunmak istediğiniz bir durum söz konusu ise ekip arkadaşlarımız size taslak metini sunarken taleplerinizi ve aklınıza yatmayan fikirleri söylemekten çekinmeyiniz. Firmamız, müşterilerinin talep ve isteklerine değer verir. Ofislerinizde bulunan eşyalarınızı güvenle ve zarar görmeden taşımak, taşırken sistematik ve sizi değerli hissettiren bir firma ile çalışmak istiyorsanız, bize aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir