İstanbul Fabrika Taşımacılığı ve Nakliyatı

Evden eve nakliyat kadar rağbet görmese de önemli bir nakliyat çeşidi olan fabrika taşımacılığı, büyük firmaların tesislerinin ya da genel müdürlük gibi bina taşımacılığının da yer aldığı bir kategoridir. Nakliyat firmalarının çoğunluğu bu çeşidi ile pek fazla ilgilenmese de belli başlı işin ustası olan firmalar bulunmaktadır.

İstanbul nakliyat firmamız ev taşımacılığı ya da ofis taşımacılığı yaptığı gibi fabrika taşımacılığında da yerini almaktadır. Müşterilerimizin fabrikalarına uygun bir şekilde düzenlenen işleyiş ile her fabrikaya özel ayrı bir taşıma süreci hazırlamaktayız. Ekibimizden giden bir ekspertiz ile beraber fabrikadan sorumlu olan kişinin yapacağı ufak bir ön görüşme sayesinde taşınma süreci genel hatları ile oluşturulur ve zaman içerisinde özel taleplere göre değiştirilerek ilerleme kaydedilir.

Fabrika Taşımacılığı Süreçleri

Ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığının süreçlerine benzese de fabrika taşımacılığı bir arazi üzerine kurulu olan bir üretim fabrikası da olabilir, bir bina içerisinde organize olmuş olan tekstil fabrikası da olabilir. Bu yüzdendir ki diğer tüm nakliyat işlerinden daha titiz ve sistemli ilerleyerek karşılaşılacak her türlü spekülasyonlara karşı önlem almalı ve oluşmasını engellemeliyiz.

Fabrika taşımacılığının süre bakımından tüm nakliyat işlemlerinden kendini ayıran bir durumu var. Büyük ölçekli bir proje olduğundan süresi hafta ya da ay bazında olması muhtemeldir. Çalışılan ekibin kişi sayısı fazla olmakla beraber, çalışmadan verim almak adına vardiyalı çalışma durumu olabilir. Ekibin sayısı oldukça fazla olsa da taşınan eşya ve malzeme sayısı bir hayli fazla olacağı için yeterli gelmesi adına hem destek ekip hem de var olan ekibimiz ile projenin üstesinden gelebiliriz.

Firmamız fabrika taşımacılığı için ekstra bir maliyet çıkartmamakla birlikte müşterilerimizin hem güvenebileceği hem de ekonomik anlamda zorlanmayacağı bir ödeme çıkartmaya çalışıyoruz. Kurumsal bir nakliye firması olmamızdan kaynaklı yapılan her bir işte müşterilerimizin değerli olduğunu onlara hissettiriyor ve işin ne kadar profesyonel bir şekilde işlediğini onlara hissettirmeye çalışıyoruz.

Kurumsal bir firma ile çalışmanın farkını ancak proje sıfır hasar ile tamamlanınca anlayabilir ve firmamıza güvenmekle hata yapmadığınızı düşünebilirsiniz. Gerekli bilgileri almak için aşağıda yer alan telefon numarasından randevu oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir