Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalar gerek taşınma olsun gerek olmasın depolama ihtiyacı olan varlıklardır. Güvenilir ve temiz bir istanbul ev eşya deposu bulmak oldukça karmaşık olsa da firmaların artık depolarını bu tarz hizmetler için depolarını revize ettiği söylemek mümkündür. Firmamızda da bulunan bu hizmet, ev taşıması, ofis taşıması, villa taşıması, fabrika taşıması gibi türlü taşınma işlemleri dışında evinizde yer kaplayan, ofisinizde artık kullanmadığınız, villanızda uyum sağlamayan eşyalarınızı belirli süre aralıkları ile depolarımızda misafir edebiliriz.

Uzman ekibimiz sayesinde istanbul eşya depolarımız tekrardan bir düzenlenme işlemi alındıktan sonra eşyalarınız için yeni bir ev olmaya hazırdır. Eşyalarınızın paketlenmiş bir şekilde temiz, kuru ve güvenilir bir sistem ile birlikte saklanılmasını istiyorsanız, depolama işlemlerine bir göz atmalısınız. İstanbul ev, eşya depolama işlemlerinin başında eşyalarınızın ölçüsüne uygun olarak kapasitemizin olup olmadığı kontrol edilir. Daha sonrasında saklanma koşullarımız ve eşyalarınızın durumu karşılaştırılır.

Ev Depolamada Hangi Eşyalar Saklanır?

Eşyalarınızın saklanma koşullarına uygun olarak muhafaza edilmektedir. Her çeşit eşya, mobilya, beyaz eşya, elektronik alet, biblo, süs eşyası gibi ürünlerin ayrı depoları olmakla beraber, çok eşyası olan müşterilerimiz için küçük istanbul depolama seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Depo içerisinde bulunan güvenlik görevlimiz ve buna ek olarak 7/24 kayıt altına alınan güvenlik sistemimiz ile kameralardan depomuzu izleyebilirsiniz.

Eşyaların depolanması kadar paketlenmesi ve saklanma koşullarının da önemli olmasının sebebi, depomuza eşyalarınızı teslim ettikten sonra bizden kaynaklı bir hasar almasını engellemek adına aldığımız bir önlemdir. Ayrıca eşya depomuzun dış cephesinde bulunan montalama işlemi sayesinde dışarısının sıcaklığı ne kadar düşerse düşsün içerideki sıcaklık sebebiyle buhar oluşmasını engellemektedir.

İstanbul Eşya Depolama Firması

İstanbul eşya depolama alanımızda sıklık olarak farklı firmaların satış yaptığı ürünlerinin de depolanmasını sağlıyoruz. Böylelikle depolarımızı sadece ev, ofis, fabrika değil küçük ve orta büyüklükteki işletmelerinde kullanımına sunmuş oluyoruz. İşletmelerin satışını yaptığı ürünler için yeteri kadar depolama alanı olmaması halinde stoklarını koymak için yer bulmakta zorlanıyorlar. Bu sebeptendir ki artık işletmeler içinde istanbul depolama ihtiyacını günlük, aylık, haftalık ya da yıllık olarak karşılayabilmekteyiz.

Depolarımızın güvenilir ve uzman ekibi sayesinde istediğiniz süre zarfında eşyalarınıza erişim sağlayabilir ya da bir sorun olması halinde iletişime geçme şansı bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir