Enes Nakliyat  Kurumsal Bilgilerimiz

 


Enes evden eve nakliyat şehiriçi şehirlerarası nakliye taşıma-taşımacılık sektöründe 25 yıllık birikimiyle hizmet vermektedir.
Enes evden eve nakliyat Ev-İşyeri-Fabrika-Ofis ve tekstil taşıma konusunda günü şartlarına göre donanmış taşımacılık ve nakliyeciler için örnek kuruluş olmuştur.
Enes evden eve nakliyat paketleme-sigorta-taşınma sevkiyat-emlak nakliyeci ve bütün nakliyecilik hizmetlerini yerine getirmektedir
 

 


Enes evden eve nakliyat şehiriçi taşıma, fuar taşımacılığı hizmetleri parsiyel eşya taşıma, illerarası nakliyat hizmetlerini global hijyenik taşıma ilkesiyle yapmaktadır.

Enes evden eve nakliyat yurtiçi kargo ve taşıma hizmetlerini ulaştırma bakanlığı karayolu taşımacılığı K–1 ve K–3 yetki belgelerinin standartlarına göre yapmakta aynı zamanda müşteriye ucuz nakliye konusunda her türlü imkanı sağlamaktadır.
Evden eve nakliyat talebinizde ücretsiz hizmetle gönderdiğimiz Ekspertiz elemanı size firmamız ve çalışma şeklimiz ile ilgili bilgilendirmeyi yapacaktır. Bizimle çalışmayı kabul ettiğiniz takdirde ekspertiz elemanımız eşya durumunuzu taşımanın yapılacağı kamyon tipini ve yapılacak sigorta bedelini belirler.

 

Hizmetlerimiz
Evden Eve Nakliyat
Depolama Hizmetleri
Parça Eşya Nakliyesi
Ofis ve Büro Nakliyesi
Fuar Malzemeleri Nakliyesi
Stand Malzemeleri Nakliyesi
Askılı Tekstil Taşımacılığı
Piyano Nakliyesi
Evden Eve Nakliyat
Ofis&Büro Taşımacılığı
Fabrika Taşımacılığı
Tekstil Taşımacılığı
Mobilya Taşımacılığı
Piyano Taşımacılığı
Bilgi İşlem Taşımacılığı
Şehirler Arası Nakliyat

BİZİ HEMEN ARAYIN

0212 556 59 65

0212 575 25 78
 

 

       

Anasayfa  I  Kurumsal  I  Evden Eve Nakliyat  I  Paketleme  I  Araçlarımız  I  İletişim

Copyright 2009 Tüm Hakları Saklıdır